dobre i tanie kuchenki gazowa, jaka tania kuchenka gazowa, jaka dobra kuchenka gazowa

Ostatnio na naszym blogu pojawił się wpis jak wybrać kuchenkę gazową. Dziś prezentujemy popularne modele, które cieszą się wysokimi ocenami na stronie Ceneo.pl oraz posiadają wiele pozytywnych opinii. Która kuchenka gazowa okaże się być najlepsza? Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu.

Kuchenka gazowa Beko FSG52020FX

To elegancki model dostępny w kolorze Inox, który dobrze prezentuje się w nowoczesnych kuchniach. Urządzenie marki Beko ma 50 cm szerokości, 60 cm głębokości i 85 cm wysokości. Płyta kuchenki jest wyposażona w cztery pola grzewcze oraz emaliowany ruszt. Do kuchenki jest dołączana jedna taca druciana oraz jedna taca standardowa. Kuchenka posiada klasę energetyczną A. Piekarnik ma pojemność 60 litrów i jest podświetlany, a cała jego komora jest pokryta emalią. Prowadnice piekarnika są wytłaczane. Moc przyłączeniowa urządzenia to 10,4 kW. Napięcie zasilania wynosi od 220 do 240 V.

Kuchenka gazowa Beko FSG52020FX – funkcje

W kuchence Beko znajdziemy podstawowe funkcje, które ułatwiają codzienne gotowanie i pieczenie potraw.

Wydajne palniki gazowekuchenka Beko posiada wydajne palniki gazowe, dzięki którym można zaoszczędzić do 35% czasu i do 17% gazu.

System przeciwwypływowy gazu – w przypadku zalania lub podmuchu powietrza, kuchenka gazowa Beko FSG2020FX automatycznie odcina strumień gazu.

Automatyczna zapalarka – zapalarka jest zintegrowana z pokrętłami i umożliwia zapalanie palników w łatwy i wygodny sposób.

Kuchenka gazowa Beko FSG52020FX – cena i opinie

Kuchenka Beko posiada wiele pozytywnych opinii. Użytkownicy doceniają przede wszystkich łatwość obsługi urządzenia, jak również jego niezawodność i funkcjonalność. Plusem jest również łatwość czyszczenia oraz nowoczesny design. Cena kuchenki gazowej Beko FSG52020FX zaczyna się od 823 złotych.

Kuchenka gazowa Amica 58GGD1.23OFP(Xv)

Kuchenka gazowa marki Amica, podobnie jak wyżej omawiany model Beko, jest dostępna w kolorze Inox. W związku z tym prezentuje się niezwykle stylowo i nowocześnie. Sprzęt ma 50 cm szerokości, 60 cm głębokości i 85 cm wysokości. Płyta grzewcza jest wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej. Znajdziemy tu 4 palniki oraz dwuczęściowy ruszt emaliowany. Wnętrze piekarnika jest pokryte emalią łatwoczyszczącą i ma pojemność 56 litrów. Piekarnik posiada wytłaczane prowadnice, a kolor frontu drzwi jest srebrny. Urządzenie posiada klasę energetyczną A.

Kuchenka gazowa Amica 58GGD1.23OFP(Xv) – funkcje

Emalia łatwoczyszcząca EasyClean – wnętrze komory piekarnika jest pokryte łatwoczyszczącą emalią EasyClean, która sprawia, że czyszczenie piekarnika jest znacznie łatwiejsze.

Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu – płyta odcina dopływ gazu, gdy płomień palnika zgaśnie wskutek zalania lub zdmuchnięcia.

Przepisy na drzwiach – na drzwiach kuchenki znajduje się praktyczny poradnik dotyczący czasu, temperatury oraz poziomu pieczenia konkretnych potraw.

Większa powierzchnia płyty gazowej – zwiększona powierzchnia robocza rusztu sprawia, że kuchenka jest ona bardziej wygodna w użytkowaniu.

Kuchenka gazowa Amica 58GGD1.23OFP(Xv) – cena i opinie

Użytkownicy kuchenki Amica chwalą jej solidne wykonanie oraz dobrze zaprojektowaną powierzchnię roboczą. Bez wątpienia najciekawszą opcją według konsumentów jest łatwoczyszcząca emalia, która sprawia, że codzienne użytkowanie sprzętu oraz jego czyszczenie jest znacznie łatwiejsze. Cena kuchenki gazowej Amica 58GGD1.23OFP(Xv) zaczyna się od 798 złotych.

Kuchenka gazowa Electrolux EKG51153OW

Kuchenka gazowa marki Electrolux jest dostępna w klasycznym kolorze białym, który pasuje niemal do każdej kuchni. Ma 50 cm szerokości, 60 cm głębokości i 85,5 cm wysokości. Biała płyta grzewcza jest wyposażona w 4 palniki gazowe i wygodny, dwuczęściowy, emaliowany ruszt. Piekarnik ma pojemność 51 litrów, a jego wnętrze pokrywa emalia. Kuchenka posiada wytłaczane prowadnice. Urządzenie charakteryzuje klasa energetyczna A, a napięcie zasilania wynosi 230V. W zestawie z kuchenką jest sprzedawana jedna półka blaszana i jedna półka siatkowa.

Kuchenka gazowa Electrolux EKG51153OW – funkcje

Kuchenka posiada ciekawe funkcje dodatkowe, które zapewniają jeszcze lepsze działanie urządzenia.

Automatyczna zapalarka – aby zapalić gaz, wystarczy nacisnąć przycisk zapłonu.

Grill – funkcja grill umożliwia przyrządzanie potraw z chrupiącą i równomiernie zrumienioną skórką.

Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu– zabezpieczenie pozwala na odcięcie dopływu gazu w przypadku zalania lub zdmuchnięcia płomienia.

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

Łatwe do czyszczenia drzwi – specjalna konstrukcja drzwiczek piekarnika pozwala na ich wymontowanie i dokładne wyczyszczenie.

Zegar – ustawienie czasu przygotowywania potraw umożliwia zakończenie gotowania w odpowiednim momencie, bez ryzyka rozgotowania dania.

Kuchenka gazowa Electrolux EKG51153OW – cena i opinie

Na szczególną uwagę konsumentów zasługuje łatwość obsługi, którą są w stanie opanować bez problemu nawet starsi użytkownicy. Kuchenka jest również łatwa w czyszczeniu i jej zaletą jest wysoka jakość wykończenia. Cena kuchenki gazowej Electrolux EKG51153OW wynosi 879 złotych.

Kuchenka gazowa Amica 58GGD5.43HZpMsNQ(Xx)

Urządzenie Amica, podobnie jak wcześniej prezentowany model tej marki, jest dostępne w stylowym kolorze Inox, który podkreśla charakter każdej nowoczesnej kuchni. Kuchenka ma 50 cm szerokości, 85 cm wysokości i 60 cm głębokości. Powierzchnia płyty grzewczej została wykonana ze stali nierdzewnej, która gwarantuje nieskazitelny wygląd przez wiele lat. Płyta posiada 4 pola grzewcze i dwuczęściowy ruszt emaliowany. Piekarnik ma pojemność 58 litrów i jego wnętrze jest pokryte emalią. Urządzenie posiada wytłaczane prowadnice. Przede wszystkim godne uwagi jest bogate wyposażenie. W zestawie z kuchenką są sprzedawane: jedna półka blaszana, jedna półka blaszana głęboka, jedna półka siatkowa, ramka do zaczepienia rożna, widelec do rożna oraz szklana pokrywa płyty grzewczej. Urządzenie odznacza się klasą energetyczną A. Napięcie zasilania to 230V, a moc przyłączeniowa wynosi 2 kW.

Kuchenka gazowa Amica 58GGD5.43HZpMsNQ(Xx) – funkcje

W sprzęcie marki Amica jest dostępnych wiele przydatnych funkcji. W związku z tym usprawniają przygotowywanie posiłków, sprzątanie oraz dbają o nasze bezpieczeństwo.

Automatyczny zapalacz – zapalacz automatyczny znajduje się w pokrętle, aby włączyć palnik wystarczy przekręcić pokrętło.

Grill – włączając tę opcję w trakcie przygotowywania dań, zyskujemy idealnie zrumienioną i chrupiącą skórkę.

Supergrill – oprócz klasycznej funkcji grill, podczas przygotowywania potraw mamy możliwość włączenia funkcji supergrill, dzięki której włącza się grzałka górna, co powoduje, że potrawy są jeszcze bardziej chrupiące.

Rożen – elektryczny rożen obrotowy pozwala na przygotowywanie idealnie i równomiernie upieczonych potraw.

Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu – znajduje się zarówno w płycie grzewczej, jak również w piekarniku. Odcina dopływ gazu w przypadku zgaśnięcia płomienia.

Chłodny front – zastosowanie trzech szyb obniża temperaturę zewnętrzną drzwi. Niższa temperatura drzwiczek piekarnika zwiększa bezpieczeństwo i chroni przed oparzeniem.

Minutnik z funkcją STOP – minutnik odlicza czas do końca pracy urządzenia.

Emalia EasyClean – podobnie do wyżej omawianego modelu Amica, również w przypadku tego sprzętu wnętrze komory piekarnika jest pokryte łatwoczyszczącą emalią EasyClean.

Kuchenka gazowa Amica 58GGD5.43HZpMsNQ(Xx) – cena i opinie

Kuchenka Amica cieszy się pozytywnymi opiniami konsumentów. Bez wątpienia dużą zaletą jest wysoka jakość wykonania oraz bardzo elegancki wygląd kuchenki, który stanowi niecodzienną ozdobę każdej kuchni. Kuchenka jest bardzo funkcjonalna i łatwa w obsłudze. Cena kuchenki gazowej Amica 58GGD5.43HZpMsNQ(Xx) zaczyna się od 1298 złotych.

Kuchenka gazowa Indesit IS5G2PHW/EU

Kuchenka jest dostępna w klasycznym białym kolorze. Ze względu na ponadczasowy design prezentuje się nienagannie w każdej, nawet nowoczesnej kuchni. Posiada 50 cm szerokości, 60 cm głębokości i 85 cm wysokości. Do kuchenki producent dołącza ruszt oraz tacę głęboką. Podobnie jak inne prezentowane dziś sprzęty, urządzenie wyposażono w cztery palniki oraz emaliowany ruszt. Kuchenka odznacza się klasą energetyczną A. Piekarnik posiada pojemność 53 litrów, a prowadnice piekarnika są wytłaczane. Ponadto, w celu zwiększenia bezpieczeństwa, sprzęt posiada chłodzoną obudowę, która chroni przed uszkodzeniem mebli oraz poparzeniem. W przeciwieństwie do innych przedstawianych dziś kuchenek, sprzęt wykorzystuje funkcję czyszczenia parą.

Kuchenka gazowa Indesit IS5G2PHW/EU – funkcje

W kuchence Indesit znajdziemy wiele przydatnych funkcji, które ułatwiają zachowanie urządzenia w czystości oraz usprawniają codziennie przygotowywanie posiłków.

Click&Clean – system pozwala w szybki sposób zdemontować drzwi, gwarantując ich czystość po każdym pieczeniu.

Steam&Clean – piekarnik posiada funkcję czyszczenia parą wodną. Cykl czyszczenia trwa 35 minut przy użyciu temperatury 90°C.

Grill – funkcja grill umożliwia przygotowywanie równomiernie upieczonych oraz chrupiących dań.

Przepisy na drzwiach – na drzwiczkach piekarnika umieszczono wskazówki i podpowiedzi, które pozwolą rozwinąć skrzydła każdemu pasjonatowi sztuki kulinarnej.

Regulacja Multistep – wielostopniowa regulacja Multistep umożliwia 10-stopniową regulację płomienia i pozwala na bardziej precyzyjne dokonanie ustawień pieczenia i gotowania.

Automatyczny zapłon – umożliwia szybkie włączenie palnika bez konieczności używania zapałek lub zapalarki.

Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu – zabezpieczenie odcina dopływ gazu w przypadku zgaśnięcia płomienia, gwarantując bezpieczeństwo użytkowania.

Kuchenka gazowa Indesit IS5G2PHW/EU – cena i opinie

Użytkownicy doceniają w kuchence Indesit łatwość czyszczenia, szczególnie szyby, którą można bez problemu zdemontować. Ponadto produkt posiada wiele ciekawych funkcji i jest łatwy w obsłudze. Cena kuchenki gazowej Indesit IS5G2PHW/EU zaczyna się od 1049 złotych.

Którą kuchenkę gazową wybrać?

Reasumując, zdecydowanym zwycięzcą dzisiejszego zestawienia jest kuchenka gazowa Amica 58GGD5.43HZpMsNQ(Xx). Wyróżnia się swoim wyglądem na tle innych prezentowanych dziś kuchenek oraz posiada wiele przydatnych funkcji, które docenią zarówno pasjonaci kulinariów, jak również laicy. Drugim, godnym uwagi urządzeniem, jest kuchenka Indesit, która jako jedyna z dziś prezentowanych kuchenek wykorzystuje czyszczenie piekarnika parą, dlatego pozwala na zachowanie czystości komory piekarnika.

Podłączanie kuchenki gazowej Łódź

Bez względu na to, jaki model wybierzemy ostatecznie, nie zapominamy o jej profesjonalnym montażu. Oferujemy podłączenie kuchenki gazowej w Łodzi, Bydgoszczy, Opolu, Katowicach, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu oraz Krakowie. Wykwalifikowany gazownik usterka.pl szybko i bezpiecznie podłączy nowe urządzenie. Zarezerwuj termin już dziś, wypełniając formularz online! Nasi gazownicy posiadają uprawnienia elektryczne i gazowe SEP G1 oraz G3. Ponadto zajmujemy się również diagnostyką i naprawą urządzeń gazowych.

Sklepy AGD Łódź

Ze względu na to, że zajmujemy się podłączeniem kuchenek gazowych w Łodzi, prezentujemy również listę sklepów z najlepszymi opiniami, które warto odwiedzić, szukając idealnej kuchenki gazowej do domu.

RTV EURO AGD:

  • Centrum Handlowe Tulipan, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 94, 92-202 Łódź;
  • Tesco Basic, ul. Pojezierska 93, 91-341 Łódź;
  • Manufaktura, ul. Jana Karskiego 5, 91-062 Łódź.

Sklep firmowy AGD W&W, ul. Stanisława Przybyszewskiego 46/48, 93-231 Łódź;

AGD RTV Łódź FH Castel, ul. Łagiewnicka 54/56, 91-463 Łódź;

Media Expert:

  • CH Sukcesja, Aleja Politechniki 1, 93-590 Łódź;
  • Kolumny 6/36, 93-342 Łódź;
  • Stanisława Przybyszewskiego 176/178, 93-120 Łódź.

Hurtownia AGD W&W W. Prosiński, ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 247/249, 93-231 Łódź;

Domex, ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 50, 93-208 Łódź;

Dob-mar s.c., ul. Młynarska 42, 91-903 Łódź.

 

Potrzebujesz pomocy?Zamów fachowca

 

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Naprawa kuchenek, Serwis AGD